GENEVO & SAFESTAR

Ochrona techniczna

Safestar to profesjonalna obsługa zdalnego monitoringu wideo oraz klasycznego monitoringu alarmowego, w tym alarmów z analityki wideo. Do tego dochodzą również: monitoring gps, kontrola wartowników, komunikacja głosowa z obiektem, elektroniczne książki ochrony, raporty, aplikacje mobilne, integracje z zewnętrznymi systemami oraz wiele innych funkcjonalności.

Monitoring alarmów

Kontrola nad systemami alarmowymi, uzbrajanie, rozbrajanie, historia alarmów współpraca z SMA.

Monitoring wideo

Podgląd on-line z kamer i rejestratorów zainstalowanych na obiekcie.

Przycisk sos

Przycisk SOS "wezwij pomoc" monitorowany przez firmę ochrony.

Monitoring gps

Lokalizacja pojazdów i osób z wykorzystaniem systemu lokalizacji GPS. Historia tras i parametry jazdy.

Powiadomienia

Aplikacja w stanie uśpienia przesyła sygnały i alarmy w formie powiadomień "push"

Sterowanie

Sterowanie systemami, kontrola stanu wyjść i smart-home.

Rozwiązania Genevo dla Ciebie

Inwestycja w system alarmowy jest doskonałym sposobem na zapewnienie poczucia bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim. W firmie GENEVO doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego opracowaliśmy nowoczesne i przyjazne w obsłudze urządzenia, dzięki którym będziesz czuć się bezpieczniej.

Więcej niż tylko wykrywanie włamania Funkcjonalność central GENEVO PRiMA wykracza poza możliwości prostych central alarmowych. Odpowiednio skonfigurowane, mogą wykrywać zagrożenie pożarem, zalaniem wodą czy nawet ulatnianiem się niebezpiecznych gazów.

W przeciwieństwie do prostych rozwiązań, system alarmowy GENEVO PRiMA może zapewniać poczucie bezpieczeństwa nie tylko wtedy, gdy przebywasz poza domem. GENEVO PRiMA zaprojektowaliśmy przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika, którego obsługa będzie łatwa dla każdego domownika – nawet tego najmłodszego.

Rozwiązania Genevo dla Twojej firmy

Twoja firma może odzwierciedlać Twoją pasję. Z systemem alarmowym GENEVO PRiMA jest ona zawsze pod czujnym nadzorem, przez 24 godziny na dobę. System chroniący to co dla Ciebie jest tak istotne, powinien być niezawodny i funkcjonalny, a także prosty w obsłudze - abyś mógł skupić się na ważniejszych sprawach.

Systemy GENEVO PRiMA umożliwiają współpracę z centrami monitoringu praktycznie wszystkich nowoczesnych firm realizujących usługi ochrony. Dla Ciebie oznacza to możliwość elastycznego wyboru usługodawcy, co zapewni Tobie najlepszą skuteczność w reagowaniu na zagrożenie, a także zmianę usługodawcy według potrzeb - bez konieczności wymiany sprzętu.

Zainwestuj w nowoczesny system alarmowy – zgodnie ze statystykami Policji i ubezpieczycieli, jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na uniknięcie włamania, a także ograniczenie jego konsekwencji.

Kontakt z nami

Siedziba główna:

Kościuszki 28
28-100 Busko Zdrój

Stacja monitorowania:

tel.: 733-444-001

tel.: 515-771-124
tel.: 503-465-009


Numer główny

41 31 42 050

Kazimierza Wielka:

733-444-001

Koszyce i okolice:

733-444-001

Pobiednik Wielki i okolice:

733-444-008

Busko Zdrój i Pińczów:

733-444-009